EKOLOGICKY A ÚSPORNĚ K VÁM

Pára

Vysoce účinné a nízko-emisní řešení pro výrobu páry

Průmyslové zdroje tepla (například parní kotle a teplovodní kotle) se používají k výrobě teplapro průmyslová zařízení nebo dodávku tepla do obytných komplexů, či veřejných prostorů. Při modernizaci stávajících kotlů za mikroturbíny získáváme výhodu v kombinované výrobě elektřiny a tepla.

Teplo nebo tepelná energie vyrobená v tomto procesu je přímo dodávána do jednotky SAACKE ve formě horkého výfukového plynu. Obsah kyslíku ve výfukových plynech mikroturbíny je dále efektivně využíván s cílem maximalizovat celkovou účinnost výroby energie.

Tepelná energie vyrobená v kogeneračním systému na bázi mikroturbíny je optimálně použita k dodatečnému spalování.

Mikroturbíny jsou mimořádně vhodné pro použití v průmyslových aplikacích, jako jsou parní generátory, aplikace pro vytápění a sušení pomocí termo oleje. Při výrobě páry dosahuje kogenerační systém až 96% účinnosti.

 Výňatek z našeho produktového portfolia*

*Uvedené hodnoty jsou podle normy ISO při 15°C a 1013 mbar.

 

Naše mateřská společnost Greenvironment, společně s naším partnerem SAACKE, je jedním ze světových leadrů v technologiích pro hospodářské systémy, nabízí vysoce účinné a nízko-emisní řešení pro výrobu páry, která dosahuje celkové účinnosti až 96%

Navrhujeme a vyrábíme naše systémy pro specifické projekty, specifické zákazníky, dle národních podmínek. Vysoce účinná parní řešení obsahují následující součásti: mikroturbína, strojní vybavení, kontrolní systémy, plynové hořáky SAACKE.

Jednotlivé části systému jsou přesně vybírány a navrhovány na míru pro perfektní zajištění adaptibility a interakci.